class="page-template-default page page-id-9725 page-child parent-pageid-9721 collapsible-faq loading-effect fade-in wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0 vc_responsive">

İDOL Sigorta

İDOL Sigorta Kimdir?

İDOL Sigorta: 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş ve Türkiye genelinde açmaya devam ettiği ofisleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Günümüzün trend işkollarından biri olan sigortacılık sektörü, artan sigorta acenteliği nedeniyle rekabeti de beraberinde getirmektedir. Bu yoğun rekabet ortamında İDOL Sigorta’nın farkı; Çağdaş yaşamın gerektirdiği hizmet çeşitliliği ve sürekli değişen dünyaya uyum sağlayan bakış açısı, deneyimli ve uzman kadrosu, hasar anında hızlı çözümler üreterek hasar takibinde Sigortalılarına verdiği destek ile ortaya çıkmakta olup bu özelliklerinden dolayı büyük kuruluşlar tarafından da tercih edilmektedir.

İDOL Sigorta Faaliyet alanları; Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Hukuksal Koruma gibi ana sigorta branşlarının yanı sıra Kasko, Trafik, Sağlık Sigortası, Konut ve İşyeri Yangın Paket Poliçeleri, Hırsızlık, Ferdi Kaza, Bireysel Emeklilik, Para Nakli, Cam Kırılması, Ürün Sorumluluk, Otel Paket Sigortası, Seyahat Sigortası, Kar Kaybı gibi sigorta türleri ile yaşamın her alanında İDOL Sigorta güvencesini yaşatmaktadır.

İDOL Sigorta‘nın ana ilkesi; Müşterilerinin temel sigorta ihtiyaçlarını belirleyip bu doğrultuda en doğru poliçe ve teminatları üşterilerine sunarak olası mağduriyetin en az hasar ile atlatılmasını sağlamakla birlikte şeffaflık ve güven çerçevesi içinde uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktır.

İDOL Sigorta güvencesiyle ihtiyacınız olan
poliçe ve teminatları keşfedin

Partnerler

Bizimle İletişime Geçin

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.